Imprezy firmowe, eventy

Kierujemy do Państwa ofertę kompletnej oprawy muzycznej spotkań biznesowych, firmowych imprez integracyjnych, gal, bankietów, etc.
Zespół muzyczny InLove specjalizuje się w wykonywaniu muzyki tanecznej, spełniającej najwyższe oczekiwania odbiorców.
Zapewniamy pełną elastyczność w dopasowaniu się do charakteru i przebiegu imprezy.

Ponado cechują nas:

– pełen profesjonalizm artystyczny i organizacyjny,
– kontaktowość i otwartość na wszelkiego rodzaju sugestie,
– wysoka kultura osobista – uważamy, że nienaganny język i zachowanie są nieodłącznymi atrybutami profesjonalnych wykonawców,
– szeroki repertuar, zawierający doskonale zaaranżowane największe przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej,
– duża rozpiętość w kreowaniu świetnego brzmienia, odpowiadającemu poszczególnym stylistykom prezentowanym przez zespół.

Jesteśmy w stanie zapewnić:

– własny transport w każde miejsce Polski, jak i poza jej granice. Zespół pod tym względem jest całkowicie samowystarczalny. Ewentualne koszty transportu muzyków i sprzętu są rozliczane indywidualnie, podstawę rozliczenia stanowi odległość od miejsca wyjazdu zespołu do miejsca imprezy oraz koszty dodatkowe.
– nagłośnienie i oświetlenie o dużej mocy i skuteczności, odpowiednie dopasowane do charakteru i rozmiarów pomieszczenia oraz ewentualną ekipę techniczną potrzebną do jego obsługi. Sprzęt może być używany także przez innych wykonawców, konferansjerów oraz inne osoby związane z organizacją przebiegu imprezy – kwestie te podlegają wcześniejszym ustaleniom.
– odpowiednie zaplanowanie bądź stworzenie scenariusza imprezy, który uwzględni wszystkie jej punkty, także te pozaartystyczne.
– pomoc w zaangażowaniu dodatkowych wykonawców, wynajęciu dodatkowych elementów techniki scenicznej itp.

Istnieje możliwość poszerzenia zespołu o wokalistę (męski wokal). Współpracujemy z zawodowymi muzykami, znanymi z wielokrotnych występów w telewizji.